• RRETH HOSTING

 • ABOUT

 • RRETH SERVER

 • VPS SERVER

Starting at $4.99/mo

Dedicated Hosting

Blej Hosting , me cmime te volitshme dhe te lira

 • Fully Managed Dedicated Server
 • Windows & Linux
 • Complate Control with Root access
 • Dedicated Bandwidth
Get Started Now

ABOUT

A keni nje komunitet me te madh lojrash ose faqesh interneti? Paketat tona te VPS pershtaten ne menyre te perkryer per qdo aktivitet!

 • Anti-DDos
 • Firewall
 • Support 24/7
 • VSERVER LINUX
Get Started Now

Server CS

"Prej vitit 2012 ne shesim serverat e lojerave, keshtu qe suksesi juaj eshte i garantuar!

 • CS 1.6 - SERVERS
 • SAMP - SERVERS
 • CSGO - SERVERS
 • Anti-DDoss
Get Started Now

WEB HOSTING

Me qdo VPS ju merrni nje panel SolusVM nga i cili mund ta kontrolloni plotesisht VPS tuaj. Nese nuk doni te shpenzoni shuma te medha parash ne Dedicated Servers, kjo eshte zgjedhja e duhur per ju. Ne kemi pergatitur 5 paketa, te gjitha VPSs jane DDoS Protected dhe te vendosura ne France!

 • Fully Managed Dedicated Server
 • Windows & Linux
 • Complate Control with Root access
 • Dedicated Bandwidth
Get Started Now

Ne japim pako ideale. Zgjidhni Pakon tuaj Tani!

Ne jemi nje kompani e veqante per t'ju sjelle shume pak, ip dhe jo-ping servere premium. Ne mes te vitit 2012 kemi prezantuar veturen e pare DDoS te mbrojtur, keshtu qe ne shkurt te vitit 2013 te gjitha sherbimet tona kane te njejten mbrojtje (DDoS Attack Mitigation), e cila na beri te paret ne te gjithe Ballkanin sherbimet e te cilave jane te mbrojtura nga DDoS

MINI

from

$1.99

Per Month

 • 12 Slots
 • ANTI-DDOS
 • FTP / WEB FTP
 • FIREWALL
 • NO LAG
 • LOCATION : FR / DE
 • PING 20-30 MS
BLEJ SERVER

MINI X2

from

$2.99

Per Month

 • 16 Slots
 • ANTI-DDOS
 • FTP / WEB FTP
 • FIREWALL
 • NO LAG
 • LOCATION : FR / DE
 • PING 20-30 MS
BLEJ SERVER

NORMAL

from

$3.99

Per Month

 • 24 Slots
 • ANTI-DDOS
 • FTP / WEB FTP
 • FIREWALL
 • NO LAG
 • LOCATION : FR / DE
 • PING 20-30 MS
BLEJ SERVER

PRO

from

$4.99

Per Month

 • 32 Slots
 • ANTI-DDOS
 • FTP / WEB FTP
 • FIREWALL
 • NO LAG
 • LOCATION : FR / DE
 • PING 20-30 MS
BLEJ SERVER

Nje Kompani Web Hosting Qe qendron me ju.

Ne kemi krijuar nje mundesi shume te lehte te pageses nga shtetet fqinje dhe vendet anembane globit duke rritur metoden e pageses me BitCoin Ne menduam se do te ishte shume me e lehte per ju te paguani permes kesaj duke instaluar serverin tuaj disa sekonda pas pageses Serveri leshohet pas marrja e stafit ne pagesa

Ne Garantojme Angazhimin tone ndaj Cilesise

Me qdo server qe ju te merrni nje panel GamePanel v5.0.5 nga te cilat ju mund te kontrolloje plotesisht serverin tuaj. Nese ju nuk duan te shpenzojne shuma te medha parash per te dedikuara serverat e lojes, kjo eshte zgjedhja e duhur per ju. Ne ju kemi pergatitur 4 paketa, DDoS mbrojtur dhe te gjitha servers jane te vendosura ne France dhe Gjermani!

Dorzimi i Serverit

Dorzimi i Serverit Behet Menjer Pasi qe Keni Kryer Pagesen Serveri Juaj Do Dorzohet tek Klienti.

Parat Mbrapa

Nese Hostingu Jone Ka Probleme dhe Ju Keni Ber Pagesen Brenda 5 Dite Ne Do tjau Kthejm Parat Mbrapa.

99% uptime

Ne nuk bejme shaka. Ne kemi ndertuar nje sherbim te fuqishem Game-Zone nuk ka ndonje lloj te kohes poshte!

Gaming Firewall

Serveri yne i Dedikuar plus Anti-DDoS Firewall Baze Ata jane te mbrojtur nga Firewall Dedicated Gaming!

POWERFUL SERVERS

Serverat tane te Dedikuar vijne me DDR4 RAM, Intel i7 Processor, Designed For Gaming! Ofrohet nga OVH & ALB.

24/7 Tech Support

Ne Jepni 24/7 Pa Mbeshtetje Teknike Teknike dhe Shitje per Te Gjithe Klientet Tone dhe Gjithkush qe Doja te Gezoj!

Mbi 100+ Falas

Installime vetem nje Click-APP

Pyetni shpesh Pyetjet

Te gjitha paketat mund te paguhen per perdorimin e nje faturimi mujor ose vjetor.
Pagesa mund te behet me Paypal ose me Bitcoin.
Kur paguani Server ju do te hapni nje tiket dhe do te dergoni nje foto qe e keni bere ate pagesen.

Deshirat Tona

64x64

Administratori ne Game-Zone Hosting

Ymer Gashi

CEO/FOUNDER

64x64

Support ne Game-Zone Hosting

Emri

Supporter

64x64

Shitesi ne Game-Zone Hosting

Emri

Seller

Keni ndonje pyetje para Blerjes per paketat tona?